parkovanie
bazén
detský bazén
detský kútik
chladnička
klimatizácia na izbe
golf
tenis
wifi zdarma
Informácie o hoteli

Hotelový rezort situovaný v pokojnejšej časti letoviska Afandou, asi 800 m od kamienkovej pláže. Príjemnou prechádzkou do centra mesta, nájdete množstvo nákupných možností, obchodov, reštaurácií a taverien. Milovníci golfu ocenia moderné golfové ihrisko, vzdialené asi 3 km od hotela.  Upozornenie : Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.

Vzdialenosti

pláže: 800 m letiska: 23 km centra: 1 km nákupných možností: 1 km

Vybavenie izby

Štandarná izba klimatizácia (zadarmo 15.6.-15.9.) TV/sat. telefón minichladnička balkón alebo terasa výhľad do záhrady Economy izba izby môžu byť umiestnené v menej výhodnej polohe bez balkóna Rodinná izba 2 oddelené miestnosti výhľad do záhrady

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia bar WiFi v lobby (zadarmo) bar pri bazéne bazén so sladkou vodou detský bazén ležadlá a slnečníky (zadarmo) detská postieľka zdarma (na vyžiadanie) trezor na recepcii (za poplatok) výťah zmenáreň záhrada terasa ihrisko parkovisko (zdarma)

Popis pláže

kamienková pláž (pri vstupe do mora kamienky) ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Športové aktivity zadarmo

večerné programy (živá hudba, disko) stolný tenis basketbal

Športové aktivity za poplatok

golfové ihrisko cca 3 km tenis biliard

Možnosti stravovania

All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, zmrzlina, neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v čase určených hotelom. Počas večere sa vyžaduje formálne oblečenie.

Poznámka

Na mieste sa platí turistická pobytová taxa. Jej výška závisí od kategórie hotela: 0,50 EUR/izba/deň/ 1* a 2* hotel, 1,50 EUR/izba/deň/3* hotel, 3 EUR/izba/deň/4* hotel a 4 EUR/izba/deň/5* hotel. Pobytovú taxu platí klient po príchode priamo na recepcii hotela.