bazén
detský bazén
klimatizácia na izbe
wellness / spa
telocvičňa / posilňovňa
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Hotel určený pre náročnejšiu klientelu sa nachádza priamo pri krásnej piesočnatej pláži, len 5 minút príjemnej prechádzky po promenáde od dedinky Santa Maria. Hotel poskytuje služby na vysokej úrovni, komfortne a moderne zariadené izby, výbornú stravu a je situovaný vedľa hotela OA Belorizonte. Špičkové služby a príjemná atmosféra vytvárajú dokonalé zázemie pre príjemne strávanú dovolenku.

Vzdialenosti

pláže: pri pláži letiska: 20 km centra: 500 m nákupné možnosti: v okolí

Vybavenie izby

Dvojlôžková izba klimatizácia telefón TV so satelitným príjmom Wi-Fi (zadarmo) minibar (voda zadarmo) vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) trezor (zadarmo) balkón alebo terasa Dvojlôžková izba s výhľadom do záhrady viď dvojlôžková izba, výhľad do záhrady Dvojlôžková izba s bočným výhľadom na more viď dvojlôžková izba, bočný výhľad na more priestrannejšie s možnosťou až dvoch prísteliek (formou rozkladacej pohovky) Suita s výhľadom na more obývacia časť oddelená od spálne výhľad na more

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia 2 a la carte reštaurácie (1 x za pobyt zadarmo, nutná rezervácia) snack bar 3 bary, vrátane plážového Wi-Fi (zadarmo) konferenčná miestnosť bazén (ležadlá, slnečníky a plážové osušky zadarmo) detský bazén vírivka herňa zmenáreň práčovňa (za poplatok)

Popis pláže

nádherná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do vody ležadlá, slnečníky a plážové osušky (zadarmo)

Športové aktivity zadarmo

animačné a večerné programy vonkajšie ihrisko fitness

Športové aktivity za poplatok

wellness masáže

Možnosti stravovania

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu s obsluhou, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických, miestnych alkoholických a vybraných importovaných nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.

Poznámka

Na mieste sa platí turistická pobytová taxa vo výške cca 2,50 EUR/noc/osoba nad 16 rokov. Pri pobyte na 14 nocí a viac sa vyberá poplatok iba za 10 nocí (maximálne 25 EUR). Pobytovú taxu platí klient po príchode priamo na recepcii hotela. Pre občanov EÚ je nutný cestovný pas platný najmenej 6 mesiacov po ukončení pobytu a úhrada letiskovej bezpečnostnej taxy TSA vo výške 45 EUR/osoba. Dovoľujeme si požiadať všetkých klientov, aby počas svojho pobytu dodržiavali všetky bezpečnostné a hygienické opatrenia, ktorých zavedenie môže mať vplyv na rozsah a kvalitu uvedených služieb a aktivít.