bazén
detský bazén
detský kútik
chladnička
klimatizácia na izbe
wellness / spa
tenis
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
volejbal
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Hotel Melia Dunas Beach Resort ponúka najvyšší komfort ubytovania a služieb. Hotel sa nachádza v pokojnej a krásnej lokalite 10 minút od turistického centra ostrova Santa Mária (doprava do Santa Márie je zadarmo) a ako All Inclusive Resort ponúka luxus, ktorý uspokojí aj tú najnáročnejšiu klientelu. Pre dospelé osoby ponúka hotel za príplatok špeciálne služby pod názvom „Level Service“. Info: Villa - 3 spálne - predaj "na vyžiadanie".

Vzdialenosti

pláže: 0 mu pláže letisko: 18 km Sal centrá: 5 km nákupných možností: 0 m

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia reštaurácia s obsluhou (indická, gril, morské plody) 8 barov Wi-Fi (zdarma) butik obchod so suvenírmi divadlo pre zábavné a nočné programy 2 konferenčné miestnosti 2 tenisové kurty 2 bazény detský bazén (lehátka a slnečníky zadarmo) detské vodné centrum detské ihrisko miniklub klub pre dospievajúcich (videohry, biliard, mini kino atď.)

Vybavenie izby

Dvojlôžková izba DELUXE veľkosť izby cca 40 m2 nachádza sa v hlavnej budove alebo v priľahlých blokoch individuálne ovládateľná klimatizácia telefón TV so satelitným príjmom zadarmo Wi-Fi pripojenie k internetu malá chladnička vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) trezor balkón alebo terasa Suita   2 samostatné spálne a 2 kúpeľne, cca 75 m2 Dvojlôžková izba THE LEVEL Premium viď izba deluxe, navyše služby THE LEVEL THE LEVEL SERVICE: táto exkluzívna služba zahŕňa: prioritné rezervácie v hotelových reštauráciách, samostatnú recepciu, expresné ubytovanie, darček na privítanie, ponuku rôznych vankúšov, župan a papuče, kávovar Dolce Gusto na izbe (4 kapsule na pobyt v cene), možnosť využívať privátne raňajky v reštaurácii Atlantis, privátny bazén, oddelenú časť pláže - Gabi Beach, 20% zľavu v reštaurácii s obsluhou Atlantis a Rancho a na SPA procedúry, vstup do uzavretých priestorov s Wi-Fi (zdarma), knižnicou, stolnými hrami a barom s prémiovými miešanými nápojmi a občerstvením Vila s 3 spálňami: 3 spálne, súkromná záhrada, súkromný bazén Vila s 5 spálňami 5 spální, súkromná záhrada, súkromný bazén

Popis pláže

piesočnatá, pri vstupe do mora kamenné pláty lehátka, slnečníky a osušky zadarmo

Športové aktivity zadarmo

animačné programy fitness plážový volejbal pétanque

Športové aktivity za poplatok

SPA centrum (vnútorný bazén, vírivka, masáže, sauna, zdravotné a kozmetické procedúry) vodné športy

Možnosti stravovania

All inclusive: 6.30–3.00, zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa občerstvenia, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických nápojov a alkoholických nápojov miestnej výroby. Je možné čerpať v miestach a časoch určených hotelom.

Poznámka

Na mieste sa platí turistická pobytová taxa vo výške cca 2,50 EUR/noc/osoba nad 16 rokov. Pri pobyte na 14 nocí a viac sa vyberá poplatok iba za 10 nocí (maximálne 25 EUR). Pobytovú taxu platí klient po príchode priamo na recepcii hotela. Pre občanov EÚ je nutný cestovný pas platný najmenej 6 mesiacov po ukončení pobytu a úhrada letiskovej bezpečnostnej taxy TSA vo výške 45 EUR/osoba. Dovoľujeme si požiadať všetkých klientov, aby počas svojho pobytu dodržiavali všetky bezpečnostné a hygienické opatrenia, ktorých zavedenie môže mať vplyv na rozsah a kvalitu uvedených služieb a aktivít.