tobogány / aquapark
bazén
detský bazén
detský kútik
bezbariérový prístup
tenis
vodné športy
volejbal
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Hotel s výbornými službami a veľkým aquaparkom, je postavený priamo pri jednej z najkrajších pláží s jemným pieskom a uspokojí aj náročnejšieho klienta. Hotel je svojim umiestnením, priateľskou atmosférou a vybavením predurčený pre strávenie pokojnej, aj aktívnej dovolenky. Odporúčame ho pre páry aj pre rodiny s deťmi. Hotel disponuje izbami aj pre handicapovaných klientov. Upozornenie : Pobytová taxa 3 DT/osoba nad 12 rokov/noc, splatná na mieste pobytu. Pri predĺženom pobyte sa vyberá poplatok iba za 7 nocí. Dovoľujeme si požiadať všetkých klientov, aby počas svojho pobytu dodržiavali všetky bezpečnostné a hygienické opatrenia, ktorých zavedenie môže mať vplyv na rozsah a kvalitu uvedených služieb a aktivít.

Vzdialenosti

pláže: pri pláži letiska: 54 km centra: 3 km nákupné možnosti: 200 m

Vybavenie izby

Štandardná izba individuálne ovládateľná klimatizácia TV so satelitným príjmom televízor chladnička vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) trezor (za poplatok) balkón alebo terasa Ubytovanie za príplatok Izba s výhľadom na more Rodinná izba/suita - rovnaké vybavenie ako štandardná izba, 2 prepojené izby

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia 2 a la carte reštaurácie (nutná rezervácia) 2 bary snack bar kaviareň Wi-Fi v areáli (zadarmo) diskotéka obchodná galéria bazén (ležadlá, slnečníky, plážové osušky a matrace zadarmo) vnútorný bazén detský bazén detské ihrisko mini klub aquapark

Pláž a okolie hotela

piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora ležadlá, slnečníky a plážové osušky (zadarmo) plážový bar

Športové aktivity zadarmo

animačné programy basketbal plážový volejbal šípky lukostreľba tenisový kurt (osvetlenie za poplatok, vybavenie za depozit)

Športové aktivity za príplatok

stolný tenis biliard sauna masáže minigolf vodné športy na pláži

Stravovanie v hoteli v cene zájazdu

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu s obsluhou, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.