bazén
klimatizácia na izbe
pre dospelých
wellness / spa
telocvičňa / posilňovňa
Hotel určený pre klientov 16+ sa nachádza priamo v meste Alanya, v blízkosti obchodov, barov a reštaurácií.  Od Piesočnatej Kleopatrinej pláže je  vzdialení cca 150 m  (prístup cez miestnu komunikáciu). Hotel je veľmi obľubený pre svoju polohu a dlhoročný kvalitný personál a služby.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, výťah, bar, reštaurácia, fitness, malé wellness (sauna, para a masáže za poplatok),vonkajší bazén, snack bar pri bazéne, terasa so slnečníkmi a ležadlami zadarmo, na pláži za poplatok, hotel akceptuje iba klientov starších ako 16 rokov, fitness, klienti hotela Kleopatra Atlas môžu využívať služby plážového baru hotela Blue Star Hotel Beach vzdialeného cca 3 km, 4x denne transfer v smere od hotela Kleopatra Atlas k Blue Star zadarmo.

Ubytovanie:
štandardné 2 - lôžkové izby, balkón, telefón, centrálna klimatizácia, SAT-TV, kúpeľňa WC, fén, za poplatok minibar, trezor

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE

Oficiálna kategória:
****

Naše hodnotenie:
Mestský hotel Kleopatra Atlas patrí v letovisku Alanya na vyhľadavanej Kleopatrinej pláži k veľmi obľúbeným. Je určení pre dospelých a teda určite si prídu na svoje klietni, upradnostnujúci pohodlie blízkosti pláže, živého centra a overených služieb hotela.