bazén
detský bazén
detský kútik
chladnička
klimatizácia na izbe
wellness / spa
tenis
telocvičňa / posilňovňa
volejbal
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Hotelový komplex, skladajúci sa z hlavnej budovy, prízemných bungalovov a niekoľkých poschodových budov, je obklopený udržiavanou záhradou. Rezort dosahuje priamo k kamienkovej pláži, z ktorej je výhľad na vzdialené grécke ostrovčeky Salamina, Egina alebo Agistri. Poloha hotela doslova nabáda k výletom do okolitých dediniek pod úpätím pohoria Gerania, ktoré obklopuje celú oblasť. Do neďalekého mestečka Agioi Theodoroi, kde nájdete množstvo obchodov, taverien a barov, je možné sa dopraviť miestnou autobusovou linkou, ktorá má zastávku v oblasti hotela. Hotel vďaka svojim službám a vybaveniu odporúčame klientom všetkých vekových kategórií a rodinám s deťmi.

Vzdialenosti

pláže: 0 m pri pláži letiska: 85 km Atény centra: 0.5 km Kinetta , 7 km Agii Theodori

Vybavenie izby

Štandardná izba individuálne ovládaná klimatizácia (zadarmo) telefón TV so satelitným príjmom vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) chladnička trezor (za depozit) Wi-Fi (zadarmo) balkón alebo terasa výhľad do záhrady

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou 2 reštaurácie taverna hlavný bar snack bar bar pri bazéne plážový bar Wi-Fi (zadarmo) obchod so suvenírmi minimarket bazén (ležadlá a slnečníky zadarmo, osušky za zálohu) detský bazén detské ihrisko detský klub SPA centrum

Popis pláže

okruhliaková ležadlá a slnečníky (zadarmo) osušky (za zálohu)

Športové aktivity zadarmo

animačné programy tenis futbal (ihrisko 5×5 m) basketbal volejbal

Športové aktivity za príplatok

SPA centrum (sauna, vnútorný bazén, hammam, jacuzzi, masáže) manikúra/pedikúra fitness

Možnosti stravovania

All inclusive Hlavná reštaurácia: 7.30–10.30 raňajky formou studeného aj teplého bufetu, 13.00–14.30 obed formou bufetu, 19.30–22.00 večera formou bufetu so širokým výberom čerstvých šalátov, hlavných jedál ovocia a dezertov. Pri raňajkách filtrovaná káva alebo káva z automatu, čokoláda, čaj, džús, voda, počas obeda a večere biele, ružové a červené domáce víno, stolová voda Snack bar: 10.30–18.00 (alkohol je podávaný od 11.30) nealkoholické rozlievané nápoje miestnej výroby, džúsy, vodu, sódu, prekvapkávanú kávu, čapované pivo, rozlievané víno, ouzo, whisky, vodku, rum, gin a nealkoholické koktaily, ľadovú triešť, 10.30-11.30 neskoré raňajky, 12.00-15.00 obed formou malého bufetu, 16.00-17.30 zákusky Beach bar: 10.30–23.30 (alkohol je podávaný od 11.30) nealkoholické rozlievané nápoje miestnej výroby, džúsy, vodu, sódu, prekvapkávanú kávu, čapované pivo, rozlievané víno, ouzo, whisky, vodku, rum, gin – všetko miestne a nealkoholické koktaily, ľadovú triešť Pool bar: 10.30–18.00 (alkohol je podávaný od 11.30) nealkoholické rozlievané nápoje miestnej výroby, džúsy, vodu, sódu, prekvapkávanú kávu, čapované pivo, rozlievané víno, ouzo, whisky, vodku, rum, gin – všetko a nealkoholické koktaily, ľadovú triešť Hlavný bar: 18.00–01.00 (All Inclusive iba do 23:30) (alkohol je podávaný od 11.30) nealkoholické rozlievané nápoje miestnej výroby, džúsy, vodu, sódu, prekvapkávanú kávu, čapované pivo, rozlievané víno, ouzo , gin – všetko miestnej výroby, jednoduché alko a nealkoholické koktaily, ľadovú triešť Tematické reštaurácie: Taverna - 13.00-14.30 obed, Avra reštaurácia - 19.30-22.00 večera, pre obe reštaurácie je nutná rezervácia aspoň jeden deň vopred Upozornenie: vyššie uvedené časy aj miesta podávania sa môžu zmeniť. Na večeru je vyžadované formálne oblečenie.

Oficiálna kategória

4 hviezdičky

Poznámka

V Grécku je povinnosť hradiť pobytovú taxu v závislosti od kategórie hotela. Taxa nie je zahrnutá v cene zájazdu a musí byť uhradená klientom priamo na recepcii hotela. Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.