bazén
klimatizácia na izbe
vodné športy
telocvičňa / posilňovňa
wifi zdarma
Rýchly popis:
Depandans Imperial Green je súčasťou hotelového komplexu Imperial. Celý komplex je situovaný v krásnom píniovom parku, v tesnej blízkosti kamienkovo-štrkovej pláže v pokojnej časti obľúbeného strediska Vodice. Centrum mesta s množstvom barov, reštaurácií, kultúry a dovolenkovej zábavy je zdialené približne 1 km. Po meste premáva turistický vláčik, ktorým sa môžete prepraviť aj na miestny trh.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
50 m od pláže a 100 m od hotela Imperial, v píniovom háji, na okraji vyhľadávaného rušného letoviska Vodice.

Hotel:
Hotelový komplex tvorí hlavná budova hotela Imperial, vilky a depandansy Green a Blue. V hlavnej budove hotela Imperial je k dispozícii recepcia s trezorom zdarma, výťah, hlavná reštaurácia, reštaurácia á la carte, kaviareň, aperitív bar s terasou, obchod so suvenírmi, TV miestnosť, fitness, slnečná terasa s barom, snack bar a fast food na pláži. Pri depandansoch Blue a Green bazén so sladkou vodou - ležadlá pri bazéne zdarma (v obmedz. počte), pred hotelom Imperial bazén so sladkou vodou pre deti a dospelých - ležadlá pri hlavnom bazéne za poplatok (v obmedz. počte), bar pri bazéne  Počas letnej sezóny animačné programy pre deti (15.6.-15.9.) a detský miniklub. Spoločné priestory hotela Imperial sú klimatizované s možnosťou pripojenia na Wi-Fi zdarma. Hostia môžu využívať všetky služby hotela Imperial. Parkovanie v areáli hotela za poplatok 6 €/deň/auto (platba na mieste). Upozornenie: pes nie je povolený.      

Izby:

v depandanse Green - klimatizované 2-lôžkové izby (17,40 m2), možnosť prístelky, vhodná pre dieťa do 12 r.(rozťahovacie lôžko 75 cm x 184 cm vo výške 11 cm, ktoré sa vysúva z manželského lôžka), prístelka pre osobu do 18r. v obmedz. počte izieb (rozťahovacie lôžko 80 cm x 190 cm), sprcha/WC, SAT TV, telefón, WiFi pripojenie (zdarma), balkón vo väčšine izieb, minichladnička, klimatizácia môže byť mobilná alebo pevná, hostia z depandansu Green môžu využívať všetky služby hotela Imperial.

Detská potieľka do 2,99 r. - 8 EUR/deň - platba na mieste, parkovanie 6 €/auto/deň- platba na mieste.

 

  Izba 2+1+LRgr B - 2-lôžková izba s prístelkou pre dieťa do 12r. zdarma a 2. dieťa do 7r. na lôžku rodiča gratis - AA, AAc, AAcb

  Izba 2+1+LR B  - 2-lôžková izba s prístelkou pre dieťa do 12r. zdarma a 2. dieťa do 12r. na lôžku rodiča - AA, AAc, AAcb

  Izba 2+1 B - 2-lôžková izba s prístelkou do 12 r. zdarma, prístelka možná max. do 18 r. -  AA, AAc 

  Izba 2+1  -   2-lôžková izba bez balkóna s prístelkou do 12 r. zdarma, možná  aj pre dospelú osobu - AA, AAc, AAaStravovanie:
raňajky a večere podávané formou bufetových stolov v hlavnej reštaurácii hotela Imperial.  Na vyžiadanie možnosť bezlepkovej stravy.

Pláž:
kamienkovo-štrková pláž s pozvoľným vstupom. Na pláži tobogan, detské ihrisko, stolný tenis, tenisové kurty a ponuka vodných športov za poplatok. 

Doprava:
autobusová, individuálna

V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie s polpenziou, klimatizácia, TV, Wi-Fi, bazén, služby delegáta.

V cene nie je zahrnuté:
  Doprava: KLIM BUS 135 EUR/osoba, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa pre osoby od 18 rokov 21 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10,50 EUR/osoba/7 nocí. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,90 EUR/os./deň alebo PLUS 5,00 EUR/os./deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,50 EUR/deň. Nástupné miesta: BA, KE - bez príplatku, PO-5 EUR, TT, Sereď - 10 EUR, NR, PN, TO - 15 EUR, NM, TN, PE, MI, HE, PP, VT - 18 EUR, BB, ZV, ZH, PD, PB, ZA, MT, LM, PB, PU, RK - 20 EUR. Upozornenie: miestenky nie je možné zakúpiť. 

Typ stravy:
polpenzia

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.  

VODICE Jedno z najkrajších stredísk na pobreží Jadranského mora sa rozprestiera v malebnej zátoke cca 10 km severne od Šibeniku. Cez deň živé stredisko plné života na rušnej promenáde plnej obchodíkov a stánkov s ovocím, kaviarní a barov, sa večer pri západe slnka mení na romantické mestečko s kamennými uličkami. Nočný život ožíva večer v rôznych kluboch, tanečných terasách a aj na známej Haciende – diskotéke pod holým nebom.Fakultatívne výlety:

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku Kornati.

NP Krka - výlet loďou so vstupom do národného parku.

Selo Roca - návšteva usadlosti pre výrobu pršutu, olivového oleja a vína s ochutnávkou.