bazén
klimatizácia na izbe
telocvičňa / posilňovňa
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Hotel Dream World Palace je krásny pomerne nový hotel  Dream World Palace  bol otvorení len v roku 2021. Hotel sa nachádza v meste Evrenseki  približne 10 km severozápadne od Manavgatu. Na pieskovú pláž je to asi 8 minút chôdze. V bezprostrednej blízkosti hotela sú nákupné možnosti. Do malebného starého mesta Side je to cca 6 km. Letisko Antalya je vzdialené približne 55 km.

Vybavenie:
Recepcia, 6 výťahov, Wi-Fi zdarma, kaderníctvo, lekár, butik, obchodíky, práčovňa, amfiteáter, bazén len pre 18+, aquapark pre deti - ,,Dream Wonderland,, vnútorný bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži ZADARMO. Reštaurácia, a´la carte, reštaurácia ( turecká, talianska),  6 barov z toho jeden plážový bar, cukráreň ,detské ihrisko, diskotéka pre deti,  miniclub ( 4-12 rokov), detská postieľka na vyžiadanie zdarma, zapožičanie detského kočíka ( za poplatok), vodné športy na pláži za poplatok, v hoteli lukostreľba, plážový volejbal, stolný tenis, boccia, šípky, animácie denné aj večerné, tematické večery,  fínska sauna, parný kúpeľ a hamman zdarma, ostatné služby za poplatok v rámci wellness zóny ,, Dream Palace Oasis.

Ubytovanie:
Štandardné 2- lôžkové izby s možnosťou prístelky majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, Wifi, trezorom (za poplatok), kúpeľňou/ WC, fénom, rýchlovarná kanvice, k dispozícií aj rodinné izby.

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
Tento doslova Palác je krásny   len 3 ročný hotel s kvalitnými službami a tiež výbornou kuchyňu.  Prídu si na svoje ako rodinky s deťmi , keďže hotel ma denne aj večerné animácie pre deti aj dospelých ale aj veľký aqupark . Neodporúča sa klientom, ktorý hľadajú kľud a pokoj, keďže  v hoteli je živo s odvšadiaľ cítiť radosť a zábavu. Nákupné maniačky si prídu na svoje tiež, keďže nákupné možnosti nájdete v blízkosti hotela. Výborné služby, zábava a jedlo nájdete určite práve tu a Vaša dovolenka bude nezabudnuteľná.