bazén
chladnička
klimatizácia na izbe
telocvičňa / posilňovňa
wifi zdarma
Informácie o hoteli

Mestský hotel sa nachádza v štvrti Al Barsha, v blízkosti známeho nákupného centra Mall of the Emirates s lyžiarskym areálom a rovnomennej stanice metra. Vďaka polohe hotela sú všetky atrakcie Dubaja v dosahu. Verejná pláž Jumeirah je vzdialená od hotela niekoľko minút jazdy, hotel zaisťuje transfer na pláž zadarmo. Hosťom je k dispozícii aj strešný bazén s výhľadom na mesto. Hotel odporúčame predovšetkým nenáročným klientom. Upozornenie : V prípade ubytovania 2. dosp. a 1. dieťaťa - je dieťa bez nároku na prístelku a zdieľa lôžko s dospelými osobami, v prípade ubytovania 2. dosp. a 2. detí - zdieľa 1. a 2. dieťa jednu spoločnú prístelku. Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii. Od 1.11.2015 sa v Emirátoch platí na mieste pobytová taxa: 5* hotel               20 AED/izba/noc 4*hotel                15 AED/izba/noc 3* hotel               10 AED/izba/noc

Vzdialenosť

pláže: 8 km letisko: 30 km (Dubaj) , 123 km (Ras Al Khaimah) centra: 10 km nákupných možností: v okolí

Popis izby

Štandardná izba: individuálne ovládateľná klimatizácia LCD TV so satelitným príjmom telefón Wi-Fi (zdarma) chladnička varná kanvica vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) trezor (zadarmo)

Popis hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia 2 bary Wi-Fi v lobby (zadarmo) strešný bazén (ležadlá, slnečníky a plážové osušky zadarmo)

Popis pláže

piesočnatá, verejná, hotel zaisťuje zadarmo transfer

Športové aktivity zadarmo

fitness

Možnosti stravovania

Raňajky: formou bufetu Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu.