parkovanie
bazén
detský bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
wellness / spa
telocvičňa / posilňovňa
Moderný, luxusný hotel Astera sa nachádza v centre Zlatých Pieskov, v bezprostrednej blízkosti pláže. Svojim hosťom ponúka nádherný panoramatický výhľad na azúrové vody Čierneho mora. Optimisticky ladený štýlový interiér hotela, s dôrazom na farby a ultramoderné zariadenie, vytvára jedinečný pocit pohodlia.


Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, hlavná rustikálna reštaurácia, Aqua reštaurácia, lobby bar s WiFi, vnútorný bazén, vonkajší bazén s detskou časťou, bar pri bazéne, hotel poskytuje nápoje na pláži, vitamínový bar, snack bar, nočný klub, fitness, stolný tenis, biliard, šípky, boccia, joga, animácie. Hotel ponúka na pláži ležadlá a slnečník zadarmo. Detská postieľka, detský klub, detská diskotéka.
Za poplatok: parkovisko, trezor, zmenáreň, nočný klub, kasíno, internetová miestnosť, konferenčná miestnosť, práčovňa a čistiareň, SPA centrum.


Ubytovanie:
mimoriadne elegantné centrálne klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek, SAT-TV, minibar, telefón, kúpeľňa (sprcha alebo vaňa/WC), sušič na vlasy, balkón.
Za poplatok: internet.


Stravovanie:

hotel sa ponúka s ULTRA ALL INCLUSIVE+.Oficiálna kategória:
****

Naše hodnotenie:
Štýlový hotel pri pláži s rozmanitým výberom možností spoločenskej zábavy a športových aktivít. Svojimi službami uspokojí aj náročných klientov. Obľúbený je vďaka dobrým službám ULTRA ALL INCLUSIVE a plážovému setu.