bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
TIP CK
rodinná dovolenka
volejbal
wifi zdarma
ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo
Informácie o hoteli

Hotelový komplex s príjemnou atmosférou sa skladá z niekoľkých budov a je situovaný priamo pri prírodnej pláži s hrubozrnným pieskom. Na návštevu dedinky Roda s typickými gréckymi tavernami, ktorá je od hotela vzdialená asi 3 km, sa môžete vybrať príjemnou prechádzkou alebo je možnosť využiť shuttle bus, ktorý premáva v dňoch a hodinách určených hotelom. Samotný hotel sa nachádza v tichej lokalite, odporúčame ho predovšetkým rodinám s deťmi a klientom, ktorí vyhľadávajú pokojnejšiu dovolenku. Upozornenie : Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.

Vzdialenosti

pláže: 0 m pri pláži letiska: 40 km Kerkyra centra: 3 km Roda nákupných možností: 3 km

Vybavenie izby

Štandardná izba individuálne ovládaná klimatizácia telefón TV so satelitným príjmom vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) trezor na recepcii (za poplatok) balkón alebo terasa prístelka pre deti formou poschodovej postele detská postieľka na vyžiadanie (zadarmo) Izba s výhľadom na more – rovnaké vybavenie ako štandardná izba

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou 2 reštaurácie 3 bary Wi-Fi v lobby (zadarmo) obchod so suvenírmi 3 bazény so sladkou vodou (ležadlá a slnečníky zadarmo) detské ihrisko spoločenská miestnosť s TV slnečná terasa

Popis pláže

úzka, piesočnatá s okruhliakmi ležadlá a slnečníky (zadarmo)

Športové aktivity zadarmo

nepravidelné večerné programy (2× týždenne) stolný tenis volejbal basketbal organizovaná autobusová doprava do mesta Roda zdarma (každý deň, z miesta av časoch určených hotelom)

Možnosti stravovania

All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, zmrzlina, neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v čase určených hotelom. Počas večere sa vyžaduje formálne oblečenie.

Poznámka

Na mieste sa platí turistická pobytová taxa. Jej výška závisí od kategórie hotela: 0,50 EUR/izba/deň/ 1* a 2* hotel, 1,50 EUR/izba/deň/3* hotel, 3 EUR/izba/deň/4* hotel a 4 EUR/izba/deň/5* hotel. Pobytovú taxu platí klient po príchode priamo na recepcii hotela.