bazén
detský kútik
klimatizácia na izbe
tenis
telocvičňa / posilňovňa
wifi za poplatok
Informácie o hoteli

Obľúbený hotel sa nachádza v oblasti Playa de Muro, len 100 metrov od jednej z najkrajších piesočnatých pláží na Mallorke. Rodiny s deťmi uvítajú animačné programy a detský klub. Lokalita je vhodná na strávenie príjemnej, odpočinkovej dovolenky, ale aj ako východiskový bod na poznávanie ostrova. Oblasť susedí s chráneným národným parkom Albufera. Upozornenie : Turistická taxa cca 3,30 €/osoba/deň, splatná v hotovosti na mieste pobytu. Dovoľujeme si požiadať všetkých klientov, aby počas svojho pobytu dodržiavali všetky bezpečnostné a hygienické opatrenia, ktorých zavedenie môže mať vplyv na rozsah a kvalitu uvedených služieb a aktivít.

Vzdialenosti

pláže: 100 m letiska: 65 km centra: 6 km nákupné možnosti: v okolí

Vybavenie izby

Štandardná izba centrálne ovládaná klimatizácia TV so satelitným príjmom telefón vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC) chladnička trezor (za poplatok) balkón alebo terasa Ubytovanie za príplatok Apartmán - spálňa s obývacou izbou rovnaké vybavenie ako štandardná izba kuchynka

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia bar Wi-Fi (za poplatok) herňa s TV bazén (ležadlá a slnečníky zadarmo) detský bazén mini klub detské ihrisko

Popis pláže

piesočnatá ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Športové aktivity zadarmo

animačné programy fitness stolný tenis

Športové aktivity za poplatok

tenisový kurt masáže

Možnosti stravovania

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu s obsluhou, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.

Stravovanie za príplatok

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu s obsluhou, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.